Pełne wersje gier już do pobrania za darmo na komputery. Top gry 2020 sprawdź pełną listę. Gry dla dzieci i starszych mega strona.
Szukasz prywatnego serwera Minecraft? BabylonMC, serwer którego szukałeś!

Minecraft DOWNLOAD

Minecraft jest jedną z najbardziej popularnych gier na świecie. Nikogo nie dziwi więc fakt, że powstały zbiory dziesiątek tysięcy skinów, modów i tekstur do Minecrafta. Na dzień dzisiejszy, młodzi i ambitni twórcy prześcigają się w boju o stworzenie jak najbardziej doskonałych dodatków. Tworzą skiny zmieniające ich postaci w ulubionych bohaterów książkowych i filmowych, czarują zmieniając tekstury na przeróżne motywy świata rzeczywistego, a nawet kodują własne mody po to - aby gra w Minecrafta stała się bardziej odmienna i lepsza. Ludzie chcący się podzielić wynikami z gry, dodają również savy ich światów i postaci. Możliwych do ściągnięcia dodatków do Minecrafta, jest nieograniczona ilość. I chyba właśnie na tym polega piękno tej arcadowej gry. No tak, ale my tu sobie gadu gadu, a należałoby zacząć od wyjaśnienia kilku terminów.

Minecraft SKINY ( skórki ):
Skin to z angielskiego skóra, jednak w przełożeniu na świat gier i informatyki oznacza skórkę. W świecie Minecrafta stosuje się też zamiennie słowo karnacja. Tłumacząc na nasz język, jest to możliwość zmiany wyglądu istniejącego elementu graficznego. Oznacza to, że skinując swoją postać w minecrafcie - możemy dowolnie zmienić jej wygląd. Oto jak można zaczarować tworząc skiny:

skiny do minecrafta

Goku minecraft MiB minecraft

Halloweenowy kostium minecraft Staruszek minecraft

Jak widać, do wyboru mamy wiele możliwości. Jednak jeszcze wiele pozostaje do zrobienia. A może Ty masz swój unikalny skin? Jeżeli tak, podziel się efektami swojej ciężkiej pracy ze społecznością BabylonMC. Spraw, aby Twoje wysiłki zostały docenione, i wrzuć swój skin do galerii na serwis. Aby to zrobić, wystarczy dodać zdjęcie skinu do galerii, a w opisie zdjęcia dać link do ściągnięcia dla innych graczy. Aby dodać zdjęcie do galerii, wystarczy się zalogować do panelu gracza, i przejść do zakładki "Moja galeria" a następnie postępować zgodnie z instrukcjami. Jeżeli nie posiadasz własnych skinów - przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółowy poradnik Jak zrobić skina do minecrafta. Zachęcam do lektury i testów.